Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az érettségi felügyelet...

Az érettségi felügyelet tanéri oldalról kívánságműsor? én nem vállalom én se én se-ez így megy?

Figyelt kérdés

AZ érettségi felügyelet egy iskolában nem munkaköri kötelessége a tanároknak?

Vagy ez kívánságműsor, ki vállalja ki nem?

Én vállalom, de ő nem, amaz még gondolkodik, ja ő sem... ez így megy?

EZ nem úgy megy, hogy tanár vagy ez a dolgod, csinálod, vagy fel lehet állni, kívül tágasabb?


Jól néznénk ki, ha a hajnal nyitó boltban is az eladó döntené el bejön -e a reggel 6-os nyitásra.

Ez nem kívánságműsor. Ez a munka, csinálod, vagy hello el lehet húzni.

Az iskolában amire rálátásom van a tanárok meg nyígnak hogy hát én nem vállalom, én se stb.


EZ ÓVODA? Fegyelmivel azonnali hatállyal történő kirúgással meg kéne őket kínálni munkáltatói utasítás megtagadásáért, majd egyből vállalnák.


2021. ápr. 24. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Te csak őrizd a portát, hogy csak olyan jöhessen be, akinek szabad, ugyanis neked meg ez a dolgod...

Lehet, hogy téged kéne megkínálgatni a fegyelmivel meg a kirúgással, hátha leszoknál arról, hogy más dolgával foglalkozz...

2021. ápr. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

"y téged kéne megkínálgatni a fegyelmivel meg a kirúgással, "


Majd ha okot szolgálatok rá, ami a bíróság előtt is megáll, majd akkor lehet. erről ennyit.

Tiszta röhej hogy egyes tanárokra dupla-tripla ügyelet hárul mert mások még a szimpla ügyeletre se hajlandóak.

2021. ápr. 24. 14:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolom van olyan a szerződésedben, hogy titoktartási záradék, amit te ÁLLANDÓAN megsértesz, szóval bőven adtál rá okot, hogy lecsukjanak.
2021. ápr. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a kérdező megegyezik az alapítványi iskolás lúzerrel, akkor javaslom, hogy kérdezze meg ezt a főnökétől. Egy másik kérdésedben már kitárgyaltuk, hogy az alapítványi iskolás kérdezőnek (mostantól lúzerke) nincs tanári végzettsége így nem kell ügyelnie. Viszont nem értem, hogy neki mi köze van a többi tanár döntéséhez.
2021. ápr. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Alapítványi iskola.
2021. ápr. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!