Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha ti lennétek a diákönkormány...

Ha ti lennétek a diákönkormányzat elnöke milyen változásokat vezetnétek be az iskolátokban?

Figyelt kérdés
2021. máj. 3. 08:51
 1/7 elistvan ***** válasza:
100%
Elsősorban csinálnék egy felmérést, hogy mire lenne igény aztán abból próbálnám megvalósítani azt ami lehetséges. De az ilyen szokásos magas igények mint, hogy 10 perces órák 45 perces szünetek úgysem megvalósíthatók.
2021. máj. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én teljesen megreformálnám az egész általános és középiskolai oktatást.

Tantárgy hasznosítás bevezetése: Gyakorlati matek, kémia, fizika, nyelvtan(logika), biológia, intelligencia fejlesztés, optimalizálás, döntéstudomány, kritikai gondolkodás, tudományos gondolkodás, vezetés és szervezés, dietetika, statisztika, érdekérvényesítés, politika, munka, modellezés, stb.


Már évtizedek óta egy vicc, szánalmasan szar a közoktatás.


Természetesen a hatalomnak nem érdeke a kritikusan gondolkodó, optimista, önbizalommal teli, logikusan gondolkodó, életre felkészített fiatalok kinevelése!

2021. máj. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 elistvan ***** válasza:
Te nagyon fiatal lehetsz és nagyon naív ketteske, ugyanis az általad leírtakhoz egy iskokaigazgató is kevés nemhogy egy dök elnök akinek az általad annyi hatalma van mint medvesajtban a sátorcölöp.
2021. máj. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tisztában vagyok azzal 3-as válaszoló, hogy ehhez kormányzati szinten kéne változást elérni, de nem érdeke ez a hatalomnak.


Hiába volt lobbizás, hiába van már alapjaiban kidolgozva a fenti anyagok nagy része, kormányzati részről nem volt semmiféle érdeklődés.

2021. máj. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat, ha egy 17 évesnek ilyen gondolatai támadnak, mint amilyen a 2-es válasz volt. Még egyszer elnézést!
2021. máj. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 elistvan ***** válasza:
Szó sincs arról, hogy ez gond lenne. De ez olyan kissé mintha az óvodás Pistike a homokozóban a dömperével szeretne mondjuk a Strabagot irányítani de azonnal.
2021. máj. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Huu... En nagyon sokat tettem a sulimert pedig még nem vagyok elnök.. De majd az leszek... Nos, a változásokat nagyon nehéz bevezetni és sok munka... De biztosan megtolnám a szelektív hulladék gyűjtést
2021. máj. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!