Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az elég gáz ugye ha a mai...

Az elég gáz ugye ha a mai angol érettségin az első részből (szövegértés, 4 feladat-33 pont) és a nyelvhelyességből (3 feladat-18 pont) össz 39 pontot értem el? Erre jön 3 magnós feladat meg még 2 levél. Nem tom mit csináltam..

Figyelt kérdés

2021. máj. 6. 22:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én is elcsesztem. 5-öst akartam, de az úgy érzem elúszott. A leveleket frankón megírtam, ez még lehet valami remény.

Ha nem lesz négyes neked akkor se keseredj el. Én a magyarnál megtanultam, hogy nem szabad letörni ha elrontottam, fel kell állni és folytatni tovább, mert rányomja a bélyeget a többi részre is.

2021. máj. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon kedvesek vagytok és kívánom, hogy végül úgy alakuljon Nektek is ahogy terveztétek!! Igen, kicsit összetörtem, mert a gyakorlásaim során nagyon jó eredmények születtek mindig, 80-90%. Nagyon izgulós vagyok, egyszerűen annyira, hogy érzem hogy elborul az agyam, befeszül és se kép se hang. Nagyon szeretnék legalább egy 4-es alsó határt elérni!! 😭😭
2021. máj. 8. 09:39
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem, akkor 51 pontból 39-et sikerült elérned. A magnós feladatok, meg a 2 levél összesen 66 pontot ér. Középszinten 117 pont a nyelvi írásbelin az elérhető max pontszám. Mivel idén nem lesz szóbeli, ezért ennek a 60 százaléka kell a 4-eshez, ami 70,2 tehát 71 pont, mivel nem kerekítenek.

Tehát a 66 pontból minimum 32 pontot kell még elérned, ami azért nem esélytelen. Egyébként semmi jelentősége, hogy erős 3-as vagy gyenge 4-es az érettségid, persze a 4-es szebben mutat a bizonyítványban. A százalék számít a felvételiben, de főleg a két felvételi tárgyból, amiket az egyetem kér.

Az 5-öshöz egyébként 94 pont kéne, tehát a 66-ból még 55 pont. Az azért eléggé necces. Valószínűleg 4-est fogsz kapni.

2021. máj. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem ez 100-ból 39, a pontok előtt a zárójelben, az mínusz, annyit vesztett.
2021. máj. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A 11-es vagyok.

Már tudom, hogy nekem végérvényesen eldőlt az angolom sorsa: 4-es lesz. Angoltanárommal találkoztam, mondta, hogy az olvasott szövegértésben annyi pontot vesztettem, hogy már ha hibátlan lenne a többi se lehetne 5-ös nekem.

Te azóta már megtudtad az eredményedet?

2021. jún. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Gratulálok Neked, remélem azért örülsz neki! :) Nekem is négyes lett, 75%.
2021. jún. 1. 21:23
 17/17 anonim ***** válasza:

Persze örülök neki ez lesz a legjobb érettégi jegyem.

Legalább kárpótolja a többit ami rosszabb lett.

2021. jún. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!