Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Berzsenyibe németes osztály...

Berzsenyibe németes osztály lehetőség?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék majd átmenni egy másik suliba (jövőre felvételiznék) és a Berzsenyi (13. kerület) nyelvi osztálya a legszimpibb. Igazából az lenne a tökéletes suli számomra, csak hát az a baj, hogy ugye oda angol a felvételi én pedig eddig csak németet tanultam. Berzsenyisek! Szerintetek nincs rá lehetőség, hogy indítanak egy németes osztályt? Ahol német az első nyelv, így a felvételi is?

2021. máj. 13. 15:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem vagyok berzsenyis, de én egyáltalán nem tartom valószínűnek, hogy nyitnak egyet. Ahhoz több tanár is kéne és miért pont jövőre csinálnák? Plusz már ígyis van elég tagozatuk, az is kérdéses, hogy egyáltalán osztalyuk lenne-e rá elég. Van rengeteg jó iskola, ahova korábban németet tanulók mehettek, nyugi, Budapesten alapból is a legnagyobb a választék az országban. Sok sikert hozzá 💕
2021. máj. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!