Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek mennyire rossz 9....

Szerintetek mennyire rossz 9.-ben ha év végén 4 db 4-esem lesz és a többi ötös ?

Figyelt kérdés

2021. jún. 2. 11:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
Tanulhattál volna akar jobban is!
2021. jún. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kicsit bűntudatom van, de végülis a 9.-es jegyek úgyse számítanak
2021. jún. 2. 11:37
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Mennyi jegyből, milyen iskola, mik a 4-es tantárgyak?


Minden ennek függvénye.

2021. jún. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Erős gimnáziumban

Fizikából,Kémiából,Digitális Kultúrából és talán bioszból

2021. jún. 2. 11:39
 5/12 anonim ***** válasza:
41%
A lényeg hogy a főtárgyaid legyenek ötösök az utolsó kettő évben, plussz földrajzból jövőre is legyen meg az otosod, igy max pontot tudsz vinni. A tobbi nem erdekes akkár 2es is lehetsz :)
2021. jún. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

Háát, azért ezek fontos tárgyak (oké, a dig.kult nem). Persze nem mindegy, később mi a célod.


A négyes persze nem rossz jegy, én (szintén erős gimiben) örültem volna, ha csak ennyi négyesem (ha csak négyesem) lett volna.


Amúgy meg, ha tanultál és úgy négyes, akkor az nagyon jó eredmény. Ha nem is feszültél rá, leszamilesz alapon (a bűntudatod erről árulkodik), akkor viszont kapd össze magad, mert ha nem, akkor ez bizony félévről félévre romlani fog.

2021. jún. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem ha semmi terved nincs ezekkel a tantárgyakkal, akkor nem gáz. Én pl. fizikából meg kémiából általában hármas ha voltam, néha fizikából négyes. Semmi tervem nem volt vele, és egyszerűen nekem full kínai volt mindkettő, pedig próbálkoztam, de egyszerűen nagyon nehezen értettem meg a dolgokat belőle. De kb. minden másból ötös voltam, általában a fizika meg a kémia rontotta le az átlagom. Szóval szerintem a kémia, fizika négyes inkább jónak mondhatni, mintsem rossznak. Ha van velük terved, akkor nyilván jobb lenne az ötös, de ha nincs, szerintem a 4-es tök jó ezekből a tantárgyakból.
2021. jún. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%

Nekem sem volt tervem fizikával, kémiával. Utóbbi stabil közepes volt, előbbinél volt félév, amikor a 2-ért küzdöttem, de volt a végefelé négyesem is.

Közgazdász lettem. Volna. 2 év után visszakoztam és mérnök lettem. A kémia szigorló tantárgy volt.

20 év múlva újraértékeltem és újabb alapképzésbe kezdtem. Ide pont fizikából hoztam azt a nyomorult négyest, mert még ez volt a legjobb szóba jöhető verzió. (persze aztán végül kiderült, hogy a diplomát beszámítják, és max pontot hoztam vele, de hát ki tudta előre?)


Az én jegyeim a lustaságnak, érdektelenségnek voltak köszönhetők.

2021. jún. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kémiával van tervem, viszont emelt kémia tagozaton vagyok és általánoshoz képest sokkal nehezebb, szóval első évben talán még belefér a 4-es, főleg hogy egy erősebb négyes
2021. jún. 2. 12:30
 10/12 anonim ***** válasza:
Kémia 10.-ben nehezebb lesz szerintem, úgyhogy majd húzz bele, de amúgy jók ezek a jegyek.
2021. jún. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!