Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Budapesti Semmelweis szak-kö...

A Budapesti Semmelweis szak-középiskolába vagy a Kanizsay Dorottya technikumba menjek/tudok menni? (többi lent)

Figyelt kérdés

tehát. 7.es vagyok most végeztem 4-es átlaggal. És a 8. félévit nagyon meg akarom nyomni meg a felvételit, de nem tudom, hogy melyikbe menjek. Semmelweis vagy Kanizsay ( budapesti). A kérdésem még az lenne, hogy milyen

átlaggal vesznek fel? Mennyi pont kell felvételin? És azt is hallottam, hogy a semmelweis szak-közép megszűnt de él az oldaluk, ez igaz?



2021. júl. 17. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon nem mindegy, hogy a Kanizsay melyik tagozatára akarsz menni. Van ott NYEK, sima gimi, eü technikum és talán még van valamilyen informatikai rész is (bár ez utóbbiban nem.vagyok biztos).


Újpesten gyenge sulinak számít. NYEKes osztályba 12 pontos matekkal és 29 pontos magyarral bekerül a négyes tanulónismerősöm. Nagyon szeret odajárni.

2021. júl. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szia köszönöm a válaszodat! Mentő tisztnek szeretnék továbbtanulni és ezért, akkor a NYEK-es osztályba kéne mennem, ha minden igaz.
2021. júl. 19. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!