Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZE-ESK - Ápolás és betegellát...

SZE-ESK - Ápolás és betegellátás tudnivalók?

Figyelt kérdés
Szeptemberben kezdek szülésznő szakon. A Multifunkciós épület és a Hegedűs koli között vacilálok. Van valaki, aki leírna nekem minden infót a koliról és az egyetemről? Van-e esetleg Facebook csoport ahová érdemes lehet belépni vagy van valami hasznos tippetek és/vagy tanácsotok a gólyáknak?

2021. júl. 25. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:
A Multi jobb, mint a Hegedűs, de utóbbi sem rossz.
2021. júl. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fb csoport elvileg minden szaknak van.

Koliból csakis a Multit válaszd, a külső koli eléggé lelakott, messze is van az egyetemtől, buszozni kell.

2021. júl. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A Multi jobb, mint a Hegedűs, nagyobb szobák, a zuhany és a wc külön helyiségben vannak (de az apartmanon belül). A Hegedűsben a 2 ágy egymással szemben összeér, tehát ha kapsz egy magasabb szobatársat, akkor előfordulhat, hogy éjjel összeér majd a lábatok. De a Hegedűs se vészes, ha oda jutnál be, akkor sincs gond szerintem. A külső koliban még nem jártam, de az a legrosszabb a 3 közül egyértelműen, ráadásul ahogy írták is, messzebb van egy egyetemtől, míg a Multi és a Hegedűs a campuson belül van.


Az egyetem oldalán valahol, szerintem ott, ahol a gólyáknak szóló információk vannak összegyűjtve, szoktak lenni a különböző szakok és karok FB csoportjai, azt majd nézegesd. Van koleszos FB csoport is, majd oda is lépj be, ha gondolod, ott is szoktak lenni megosztva információk.

2021. júl. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!