Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvi.hu-n jogorvoslathoz hol...

Felvi.hu-n jogorvoslathoz hol találom azt a lapot, amit ki kell tölteni?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy működik pontosan, szóval ha nem így, akkor írjatok meg légyszi.

2021. júl. 26. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt le van írva, hol találod, ha rendelkezel Ügyfélkapuval vagy sem.

Szabad tudni, mi történt?

2021. júl. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem jól töltöttem fel az egyik év végit és annak nincs meg a pecsétes oldala és, ezért nem vették fel az egyetemre.


Voltam bent az ügyfélszolgálatnál ma, de azt hagyjuk...

2021. júl. 26. 11:46
 3/7 A kérdező kommentje:
És köszi a választ!!
2021. júl. 26. 11:47
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Értem. Sok jóval nem kecsegtet a helyzet, ha jól értem, de kívánok sok sikert hozzá, remélem, bekerülsz!
2021. júl. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem rosszból, de ez nem a felvi hibája, te voltál figyelmetlen. Úgyhogy tuti el fogják utasítani a kérelmedet sajnos.
2021. júl. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én sem akarlak elkeseríteni, kérdező, de sajnos nem fogják ezt az indokot elfogadni, ugyanis a Felvi részéről nem történt jogsértés. Az ide vonatkozó részek a tájékoztatóból:

"A kifogásban elő kell adni azokat a tényeket és körülményeket, amelyek a kézbesítés szabálytalanságát vagy a jelentkező önhibájának hiányát bizonyítják (pl. kórházi ellátás miatt igazoltan akadályoztatva volt stb.)."

Illetve:

"Igazolási kérelem a felvételi eljárás során (pl. a jelentkező lekéste a jelentkezési határidőt, a hiánypótlási felszólításnak nem tett eleget) nem terjeszthető elő."

Valamint:

"A felsőoktatási felvételi eljárásban méltányosság gyakorlásának helye nincs, a keresetlevélben foglaltak alátámasztására utólagosan benyújtott, végzettséget, eredményt vagy többletpontjogcímet igazoló dokumentum főszabályként nem fogadható el."

És úgy számolj, hogy ha elutasítják a kérelmedet, akkor a perköltségeket (30 ezer forint) valószínűleg neked kell állni. Azért én is sok sikert kívánok (ha más nem, a jövő évi felvételihez)! :)

2021. júl. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyenlőre csak érdeklődünk.
2021. júl. 26. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!