Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Passzív félév után hogyan...

Passzív félév után hogyan működik az előzetes tárgyfelvétel?

Figyelt kérdés
Nálunk csak most vezetik be az előzetes tárgyfelvételt, ami itt azt jelenti, hogy aki kitöltötte az előző félévi OMHV kérdőíveket (mást elviekben nem vesznek figyelembe) az már reggel 9-től fel tudja venni a tárgyait, a többiek csak délután. Én passzív féléven voltam, tehát nekem így nem volt mit kitöltenem. Nem tudom, hogy ilyenkor lecsúsztam róla és akkor csak délután tudom majd felvenni őket, mikor már beteltek a kurzusok (nálunk kisebb harc megy a helyekért, sose hirdetnek elég helyet és akkor könyörögni kell az oktatóknál ). Vagy pedig a gólyákhoz hasonlóan (mert ugye nekik és nekem sincs mit kitölteni, a gólyáknak így megadják, a passzív hallgatókról semmit nem írnak) én is meg tudom majd kezdeni már 9-kor.
2021. aug. 14. 13:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!