Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gépészmérnökit elvégezni...

Gépészmérnökit elvégezni mennyire bonyolult?

Figyelt kérdés

Amikor 8.-ban iskolát kellett választani, akkor a haverok után mentem gépésznek. Azt sem tudtam, hogy hová megyek, csak azt, hogy gyere, mert jól keres.


Aztán kiderült a nyári gyakorlaton, hogy ezzek a szakképesítéssel csak sima gyári csicskásnak vesznek fel és én nem akarom ezt csinálni. Műszaki rajzot nagyon tudom, szakmai dolgokat, számolásokat is, színötös tanuló vagyok, most lesz érettségi. Mennyi stresszel, szenvedésse jár az egyetemet elvégezni?



2021. aug. 19. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Valamennyi alapod ha van az mindenféleképpen előny de nem a legegyszerűbb bűfészak a gépészmérnöki.

Szenvedős de amúgy teljesen megéri. (De egyetem kb mindenkinek szenvedős tud lenni)

Kitartást hozzá!

2021. aug. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sajtadó ***** válasza:
85%
Az egyik legnehezebb szak, de ha szorgalmas vagy, meg lehet csinálni és érdemes is! És a gépészeti szakközép jó alapokat jelent.
2021. aug. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Vodafonelive ***** válasza:
100%

Jo alapokat ad. Majd a matekra kell inkabb ramenni. Az sem hatrany ha van kitartasod es esetleg egy bukott ZH/vizsga utan nem adod fel.

Tovabba nezd majd meg melyik specializacio erdekel, menj el nyiltnapra vagy online-ra ha tudsz, kerdezz!

Lehet akar cad-cames is es akkor nem kell a gyarban, hanem az iroasztal mogul tervezgetni/rajzolgatni.

Akar meg epuletgepesz is lehetsz es nem gyarban, hanem a kivitelezesen a sok 8 altalanost sem vegzettel is egyutt dolgozhatsz. 😊

2021. aug. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!