Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesten egy 5-ös tanulónak...

Budapesten egy 5-ös tanulónak melyik gimit ajánljátok?

Figyelt kérdés
Konkrét életcélom még nincs, XVII. kerből könnyen megközelíthető gimit keresek! (L/14)
2010. szept. 4. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetemi felvételi mutatók alapján : Németh László Gimnázium (Budapest), Radnóti Miklós Gimnázium (Budapest), Szent István Gimnázium (Budapest), Veres Péter Gimnázium (Budapest), Apáczai Csere János Gimnázium (Budapest), Fazekas Mihály Gimnázium (Budapest)

Lehet érdeklődni, válogatni, honlapjukon nézelődni.

2010. szept. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Radnótit elírtam, mert Dunakeszin van...
2010. szept. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem akarok nehéz sulit, amit néztünk, a Szent László és a Szerb Antal gimi... arról vélemény?
2010. szept. 4. 11:20
 4/5 anonim ***** válasza:
A Szent László elég kemény, a Szerb Antalról még nem hallottam.
2010. szept. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A csajom a Szent Laciba jár. Nagyon kemény suli..


Én az erzsébeti Kossuthba járok. Nagyon erős a színvonal és a közeg is teljesen emberi és barátságos. :) Gond nélkül le lehet érettségizni.


És 4,3 volt az ált. sulis átlagom.


16/F

2010. szept. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!