Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A kormányablaknál a FIR-kód...

A kormányablaknál a FIR-kód kikérését lehet online vagy levélében intézni, ha személyesen nem tudok bemenni?

Figyelt kérdés
felsőoktatási információs rendszerhez való hozzáférést
2021. dec. 1. 12:55
 1/8 A kérdező kommentje:

most beszéltem az ügyintézővel, csak személyesen lehet.

jól tudom, h. ügyfélkaput kell hozzá csináltatni?

de azt ott rögtön megadják, vagy majd postán küldik ki napok, hetek múlva?

2021. dec. 1. 13:08
 2/8 anonim ***** válasza:
A fir kód gyakorlatilag egy ugyanolyan papíron van,amilyet akkor kapsz mint amikor diákot csináltatsz. Megkapod ott rögtön.
2021. dec. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi

azért kérdeztem mert a nő azt mondta, meg kell adnom az email címemet is majd, azt gondoltam arra küldik ki

2021. dec. 1. 13:45
 4/8 A kérdező kommentje:
és ez az ügyintézés hány percet vesz igénybe?
2021. dec. 1. 13:46
 5/8 anonim ***** válasza:

Én mikor voltam szeptemberben akkor sokan voltak, kb 1,5 órát vártam mire sorra kerültem (megyeszékhely). De ha foglalsz neten időpontot (ahhoz viszont ha jól tudom lehet kell ügyfélkapu) akkor nem kell várnod. A lényeg hogy ha nincs időpontod akkor olyan időpontban menj amikor nincs tömeg, tehát pl ne 4-5 között,mikor mindenki végez a munkával. Kora délután vagy délelőtt jobb lehet a szitu.


Maga az ügyintézés kb 4-5 perc, meg kattintanak rólad képet, szóval olyan 7-8 perc kb, ha lassú az ügyintéző akkor is szerintem egy 10p max.

2021. dec. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

miért fotóznának le a fir kikéréséhez?

egyszerű ügyfélkapus hozzáférést akarok.

2021. dec. 1. 15:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Mikor én voltam fir kódért akkor engem lefotóztak. Nekem a diákigazolványomhoz kellett,de nem kérdezték meg mihez kell,automatikusan csinálták a képet.
2021. dec. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
én már végeztem az egyetemmel, nincs diákom
2021. dec. 1. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!