Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hány napos a nyári gyakorlat...

Hány napos a nyári gyakorlat középiskolákban 9.ben? Jár érte pénz?

Figyelt kérdés
2022. jan. 16. 00:04
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Hat, helytol fugg, nekunk kotelezo 4 het volt. 20 ezret kaptunk erte, napi 12 ora munkaval, heti 5x.

Ez van, gyakorlat, elvileg penz se jarna erte nagyon. Mondjuk ez vendeglatas volt, nem tudom, hogy nalatok hogy van.

2022. jan. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
napi 12 ora?! az illegalis a ti korotokban!!
2022. jan. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez 4 eve volt. Nyilvan nem 12 orara voltunk “jelentve”, de kuss volt a nevunk.

Szornyu volt.

Ugyebar ez nem munka, hanem gyakorlat. En ugy ereztem, hogy kovetkezmenyek nelkul kb barmit megtehetnek velunk, nagyon kiszolgaltatott helyzetben voltunk :(

2022. jan. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 sajnalom hogy ezt at kellett elned. 16 eves korban ha jol emelekszem napi 6 orat lehet dolgoztatni max. bar azon nem csodalkozom hogy pont a vendeglatas szarta ezt keresztbe
2022. jan. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, ha diakmunkarol van szo, valoban csak 6-8 orat lehet dolgozni 18 ev alatt, es az ejszakai munka tilos.

Gyakorlatra gondolom mas szabaly vontakozik, sajnos

2022. jan. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Régen a diákok jogait sz*rba sem nézték! Azóta már történtek lépések az ügyben szerencsére.
2022. jan. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
en is vendeglatason vagyok :((
2022. jan. 16. 17:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!