Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudnátok véleményt írni...

Tudnátok véleményt írni ezekről a gimnáziumokról? Madách, Veres Pálné, Apáczai, Eötvös, Berzsenyi, Kölcsey

Figyelt kérdés
Már körül néztem kicsit gyakori kérdéseken, de kíváncsi lennék frissebb válaszokra is. Főleg a hangulat, rendezvények és a tanulási mennyiség érdekelne. Előre is köszönöm mindenkinek.

2022. jan. 27. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt olvashatsz véleményeket: [link]
2022. jan. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de már ismertem ezt az oldalt. Sajnos nem minden engem érdeklő gimnáziumhoz találtam elég véleményt, ezért írtam ki ezt a kérdést.
2022. jan. 27. 12:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 9.es a Madáchban, bárkinek kérdése van írjon nyugodtan. <33
2022. febr. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia, Eötvösös vagyok, Apáczsiba jártam koliba és Madáchos barátaim vannak:)

Amennyiben egy jobb felvételit írsz (85től), mindenképp érdemes megjelölni őket. Én négy éve a Madáchba akartam menni, a szóbeli után váltottam az Eötvösre, amit a mai napig jó döntésnek tartok. Négy évem alatt nem találkoztam a versenyistálló jelenséggel, a tanárok nem hajszolnak bele versenyekbe, napi kb 2-3 óra tanulással 4,7es átlagot simán fent tudsz tartani. Szeretem az Eötvös hangulatát, van pár olyan hagyománya ami nagyon közel tudja vinni az ember lelkéhez ezt a sulit:).

2022. febr. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
(Az előző válaszoló vagyok). Az Eötvösben nagyon jó tanáraim vannak, elnézőek és emberségesek. Az Apáczaiban laktam, mert távolról kellett bejárnom és azt a sulit is nagyon megszerettem. Az a tapasztalatom, hogy mindkét suliban kb ugyanannyit kell tanulni, a követelmény ugyanaz. Ha érdekelnek a természettudományi tantárgyak akkor mindenképp Apáczai, kiváló tanáraik vannak pl bioszból és kémiából. Ha van kérdésed, nyugodtan keress privátban.:)
2022. febr. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ha csak tanulás/tanítás szempontjából nézzük az iskolát, akkor az Apáczai nagyon jó. Alaposan, ugyanakkor teljesíthető mennyiségben tanítják az anyagot, szerintem alaposan felkészítenek az érettségire, csak oda kell figyelni az órákon, meg normálisan jegyzetelni.


A közösség szempontjából... fú... hát mondjuk úgy, hogy ha mindenáron tönkre akarod tenni a mentális épségedet, akkor hajrá. :D Szörnyűséges, borzalom.


Programok vannak, de a gólyaavatót meg a gólyatábort leszámítva annyira nem nagyszabásúak, vagy csak nem vesznek rajtuk részt olyan sokan.

2022. márc. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6os, mitől lélekölőek?
2022. márc. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!