Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen tapasztalatotok van a...

Milyen tapasztalatotok van a BME Munka- és szervezetpszichológia mesterképzési szakkal?

Figyelt kérdés
Hogy éreztétek magatokat az ott eltöltött két év alatt? Igaz, hogy jellemzőek a kiscsoportos feladatok, illetve hogy a statisztika nagyon erős? Mi volt amit a legjobban és amit a legkevésbé szerettetek a szakon? Utólag visszagondolva, szerinted jól döntöttél amikor ide jelentkeztél, és ha újra kellene döntened, akkor is ide jelentkeznél? Van idő a szak végzése mellett már az első évben is (gyakornokként) dolgozni?

2022. jan. 27. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez volt az első félévem, ez alapján tudok nyilatkozni. Eddig nagyon jól érzem magamat, az évfolyamtársak és a tanárok is nagyon rendesek, kellemes a légkör. Nagyon sok kiscsoportos feladat van, szinte az összes kurzuson. A statisztika erősnek mondható, de nem teljesíthetetlen. Rengeteg anyagot kaptunk hozzá, az előadásokon és a szemináriumokon szinte nulláról kezdtük el felépíteni a dolgokat, mert tudják, hogy az alapképzéseken nagyon különböző, hogy hol mit tanítanak (alapképzésen 3-as lettem statisztikából, itt 5-ös, csak így összehasonlításképp :D ) Szerintem jól döntöttem, már ha szeretnék mmaradni később is a munka-és szervezetpszichológia területén, akkor egyértelműen ez a legjobb választás. Én hr toborzó gyakornok vagyok egy nagy cégnél, a legtöbben szintén hr gyakornokként dolgoznak (kb az évfolyam 3/4-e), simán belefér 25-30 óra.


Ha bármi kérdésed van még, írj nyugodtan :)

2022. jan. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat! Az egyetem honlapján és a felvin tájékozódtam, de nagyon kíváncsi voltam ilyen szubjektív véleményre! Köszönöm mégegyszer! :D
2022. jan. 27. 16:37
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szívesen! :) az egyetem honlapja nem túl informatív sajnos a képzés szempontjából :D
2022. jan. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!