Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esélyem bekerülni a Nyh-i...

Van esélyem bekerülni a Nyh-i Kölcsey Ferenc Gimnáziumba?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A haladó angol szak lenne a célom. A felvételit sikeresen megírtam, összesen 64 pontos lett. Tudom, hogy nem a legjobb, de bízok abban, hogy ezt a pontszámot feltornázhatom majd a 7. év végi és 8. féléves jegyeimmel, amik teljesen kitűnőek lettek. Meg még ott van a szóbeli is, amin tervezek jól szerepeli és jó pontszámot elérni mivel elég jó vagyok angolból és készülök is rá.

Szerintetek van esélyem, hogy felvegyenek emelt szintű haladó angolra?



2022. jan. 27. 16:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Az elmúlt évek előzetes felvételi rangsora elérhető az iskola honlapján. Érdemes megnézni, hogy az adott területre jelentkezők közül a legjobb 25-35 pontszám mekkora volt. Ez alapján már egy alapot kapsz, hogy mi az a pontszám, ami biztos bejutást jelent az adott gimnáziumba.


Szerintem, mivel ez nem a végleges pontszámod, így valószínűleg igen.

2022. jan. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!