Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szilpedagógus hallgatók/...

Szilpedagógus hallgatók/ végzettségűek! Ti megbántátok, hogy oda jelentkeztetek?

Figyelt kérdés

Én megbántam. De más nem nagyon jöhet szóba, a diploma meg diploma.

Meg már kiöregedtem az egyetemből (30) vagyok, nem kéne másik szak.


Emberbarátnak érzem magam, meg jók az ilyen attitűdjeim sok dologban, de végzett szociálpedagógusok, meg sokszor hallgatok is nagyon negatívan állnak az említett szakhoz.


Hozzám a szociológia áll közelebb, az is akartam lenni, csak jött a meló meg minden, meg bevallom, hülye vagyok a statisztikához.


Jó/ régi munkahelyre nem tudok visszamenni, jelenleg tengődök, ezzel meg semmit sem keresnék.

De 30 évesen szakma nélkül másik szak?



2022. jan. 29. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia :) jelentkezz multikoz munkára vannak ott olyan munkák ahova elég egy diploma.

Ui: a szoc. Szférát kerüld el messzire

2022. jan. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

:) Az egyetemből nem lehet kiöregedni. Nappalin is volt 40, 50 éves csoporttársaim. de levelezőn főleg. (Lifelong learning van)

De tanulhatsz szakmát is.

Szocped után szakirányú differenciáló fejlesztőpedagógia szakot ajánlom.

Illetve ami tetszik bármi, ami szakirányú.

2022. dec. 22. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!