Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Meik egyetemet válasszam ha...

Meik egyetemet válasszam ha informatikát akarok tanulni?

Figyelt kérdés

Sziasztok minden választ előre köszönök

Először is szeretném ha valaki eltudnál mondani hogy informatika szakon programtervező informatikus vagy mérnök informatikus a jobb illetve meikhez meik a jobb egyetem mert egyenlőre BME ELTE meg a Debreceni

egyetem között vacilálok és nem tudok dönteni


Tudom hogy már feltehették már a kérdést de azóta változhattak a dolgok és kíváncsi vagyok a jelenlegi hejzetre

FONTOS hogy nem most fogok felvételizni de szeretnék hamar elkezdeni gondolkodni rajta hogy jó döntést hozzák

Mégegyszer köszönöm



2022. jan. 31. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Előbb tanulj meg magyarul helyesen írni!

Javítás: melyik, el tudná mondani, egyelőre, vacillálok, helyzetre, még egyszer... A vesszőhibákat most nem sorolom.


Ha ilyen alakokat felvesznek egyetemre, akkor bármelyik birkának summa cum laude diplomát lehet a homlokára ragasztani.

Döbbenetes, már az a tény is, hogy egyáltalán ilyen félanalfabétaként megfordul a fejedben az egyetem.

2022. jan. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%
Meik??
2022. jan. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Első. Sajnos én sem vagyok jó helyesírásból. Középiskolában volt olyan félév, hogy buktam nyelvtanból. Persze napjainkban a helyesírás ellenőrző programok nagy segítséget jelentenek. Ennek ellenére két mérnöki diplomát is szereztem, egy villamosmérnökit és egy gépészmérnökit. Egy autóipari multinál dolgozom, egy kisebb mérnök csapat tartozik alám. Attól még, hogy valakinek nem az erőssége a helyesírás, lehet profi programozó.
2022. jan. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
31%

1

Mindenki magából indul ki,lehet hogy te hülye vagy egyetemhez,de akkor még jó valamiben lehet még diplomája.

Képzeld,élőben az suliban olyan rendszergazda,aki tanulási zavarokkal küzdőt és mégis meg tanult kódolni.

Kérdező:

Infóból annyit tudok,hogy minden kép Debrecenben járjál,mert ott talán normálisan tanítják.

2022. jan. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!