Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tavaly mennyi volt a felvételi...

Tavaly mennyi volt a felvételi ponthatár a Veres Pálné Gimnázium angol nyek tagozatára?

Figyelt kérdés

2022. febr. 25. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly 129 pont.

Itt Láthatod: [link]

2022. febr. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1-es, a kalkulátor mennyire megbízható? Néhol más adatok jönnek ki, mint a felvizsga.eu-n. Egyébként nagyon nagyon köszönöm, eddig nem találtam. Ijesztő, mennyivel magasabb voltak a tavalyi pontszámok... Idén vajon mi várható? Tovább nőnek vagy visszaesnek előtte évi szintre?
2022. febr. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Folyamatosan töltik fel az adatokat önkéntesek. Előfordulhatnak technikai hibák. felvizsga.eu oldal már lassan egy éve nem frissül.

Az országos összesített eredmények:

2022: 48870 fő átlag: 52.5 pont

2021: 54894 fő átlag: 46.9 pont

Tavaly több felvételiző volt, mint idén, ami felfelé nyomta a ponthatárokat, viszont a magyar írásbeli nehéz volt 2021-ben, így az átlag eredmény is alacsonyabb lett, ami lefelé vitte a ponthatárokat.

Idén a jóval magasabb írásbeli eredmények úgy látom emelik a ponthatárokat. A Veres Pálnéban emelkedtek a behívási ponthatárok. Benne van a táblázatban.

2022. febr. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Köszönjük! Akkor idén is fog emelkedni a ponthatár, pedig a tavalyi is nagyon durva volt, az előtte évi szinthez lőttük be a lehetőségeket... :/

Igen, az az oldal nem frissül, de eddig nem ismertem mást sajnos.

A tavalyi ponthatárokat pedig sehonnan sem lehetett megtudni. Oktatas.hu-n és a kifir-en sincs fent. Én legalábbis sehol sem találtam. Hiánypótló ez a weboldal.

Esetleg két hely tavalyi pontszámait meg tudod mondani, ha van róla információd? Petrik vegyész (4 éves) és környezetvédelmi, és Petőfi? Ezek nincsenek fent még.

2022. febr. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!