Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan tegyem magam túl a...

Hogyan tegyem magam túl a rossz jegyen?

Figyelt kérdés
Nyelvtanból mindig is ötös tanuló voltam, mentem/megyek is mindig versenyekre, meg minden, ezért a tanár és az osztály szemében én vagyok a "jó nyelvtanos" akinek csak ötösei lehetnek. Ezért most, hogy írtam egy hármas röpit, így a tanár tökre csalódott bennem, pedig még így is bőven ötösre állok(4,75). És alapból nem érdekelne, de a legszigorúbb tanár kb az egész suliban, úgy érzem, hogy most már máshogy fog rám tekinteni. Alapból sem kedvel különösebben, de akárhányszor rágondolok, tökre rosszul érzem magam, mert csalódott bennem.

2022. márc. 4. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Talpra kell álnod öcsi.
2022. márc. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

1. Neked sem ártana egy kis nyelvtan!

Állni!!!

2022. márc. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Mégis ember lettem.
2022. márc. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi első, lány vagyok

Valaki értelmes választ?

2022. márc. 4. 16:37
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem csalódott benned. Az a dolga, hogy értékelje az éppen aktuális teljesítményt. Ő is ember, és tudja, hogy a diákok is azok. Túlgondolod ezt az egészet. Legközelebb tanulj picit többet, és a következő ötösnél helyre fog billenni a lelki békéd.
2022. márc. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Már azt is elítélem, ha egy tanár röpdolgozatot írat. Úgy látszik nem tudják elfelejteni, pedig egy felesleges dolog, állandó stressz a diáknak, amire nincs szükség.
2022. márc. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek lehetnek rosszab napjai, olyan időszakai, amikor a sok elfoglaltság miatt már nem jut annyi idő a tanulásra. Egyébként meg ha ezt az egy dolgozatot kicsit lazábbra vetted, azzal sincs semmi gond. Egy tanár már sok mindent látott, nem hinném, hogy ez alapján az egy dolgozat alapján ítélne meg téged (ha viszont igen, és ezt ki is fejezi feléd - sajnos velem előfordult már 4-esnél (!), az őt írja le). Legyél aktív az órákon, és a következő dolgozatnál igyekezz jobban, és akkor magadnak is, és a többieknek is bebizonyítod, hogy ez csak egyszeri alkalom volt. Egyébként meg ne gondolj mögé semmit, mert utána csak ezen őrlődsz (tapasztalat :D), rosszabb jegyekkel is van élet.
2022. márc. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj arra, hogy ez miben fog téged befolyásolni? Semmiben. Nem tudom hányadikos vagy, de igazából nem is számít, mert egy év közben röpdolgozatra kapott nyelvtanosztályzat aztán sehova nem számít.

Értem, hogy rosszul érzed magad miatta, nálam is volt ilyen, csak angolból. Én voltam az egyik legjobb angolos a csoportban, mindenki rólam másolta a házikat is, órán csak jókat mondtam, színötös dolgozatokat írtam, aztán nyelvi előkészítőn az egyik vizsgám tök pocsék lett, ami miatt hetekig rosszul éreztem magam, pedig jegyet sem kaptunk rá és az ég világon semmiben nem befolyásolt, nem ez határozott meg.

2022. márc. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el, mást nem tudsz tenni.
2022. márc. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!