Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » FOSZ-képzésre lehet jelentkezn...

FOSZ-képzésre lehet jelentkezni február 15 után?

Figyelt kérdés

Már lejárt ugye a határidő, de nem jó egyetemre adtam le a jelentkezést ezért azt gondoltam FOSZ képzésre még esetleg lehetne-e menni.

Nem szeretnék 1 évet kihagyni emiatt.

Vagy esetleg milyen módszer jöhetne szóba?


Köszi a segítséget



2022. márc. 15. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz jelentkezni már, a február 15. a foszkra is vonatkozik. Max. pótfelvételinél. Akkor viszont esélyes, hogy csak önköltségesre. Egyeteme válogatja.
2022. márc. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Pótfelvételin lehet, ha törlöd a jelentkezésed.


Pótfelvételit azok adhatnak be, akik nem jelentkeztek sehova (ezért kell törölni), vagy nem vették fel őket sehova. Itt viszont limitáltabbak a lehetőségek, de ha indul az alapszak pl, akkor mehetsz arra is.

2022. márc. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

És pótfelvételi vagy inkább újrajelentkezés érné meg jobban?

Illetve ha felvennének a jelenlegi helyre amit beadtam, akkor tudok jelentkezni a másik szakra?

2022. márc. 15. 18:54
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Pótfelvételin nincs minden szak újra meghirdetve.

Ha felvesznek, akkor pedig átjelentkezéssel tudsz egyetemet váltani, de ennek szabályai vannak, amik egyetemenként, sőt szakonként eltérőek.

Én inkább jövőre jelentkeznék újra.

2022. márc. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De gondolom olyat lehet hogy kiiratkozok az egyetemről és első év végén és úgy tudok másmerre menni
2022. márc. 15. 19:02
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
lehet, de elpazarolsz 2 támogatott félévet.
2022. márc. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van néhány egyetemnél olyan is,hogy engedik passziválni.Öccsém is így csinálja.És akkor nem fogyik a féléve
2022. márc. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7. Van, de ez nem általános.


fogy a féléve!

2022. márc. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!