Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érdemes egyszerre levelezőn...

Érdemes egyszerre levelezőn egyetemet illetve estin szakmát csinálni? Bp

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tanácsot szeretnék kérni.21 éves vagyok és idén ha minden jól alakul,egyetemista leszek Budapesten.Szeretnék egy szakmát is csinálni amíg tudok ingyenesen.Vidéki vagyok viszont felköltözni nem hinném hogy tudok,a középiskolás kollégium szóba se jöhet.Kétségbe vagyok esve mert a környezetem azt hajtogatja hogy hülyeség lenne felutazni 6 órát háromért viszont egy helyen van a két képzés így csak 2 max 3 éjszakát kéne ott töltenem mert a hétvégi szállás az egyetem miatt el van intézve.Illetve mivel elég konzervatív a közeg, így ami szakmát végeznék,nem támogatják.A Forrai Metodista Művészeti Technikumban szeretnék grafikát tanulni.Az egyetemen nyelvet.Ha tudnátok mondani valami jó tanácsot,nagyon megköszönném.



2022. ápr. 8. 11:32
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Szerintem hallgass a megérzéseidre. Ha Te úgy érzed bírnád a kettőt, nem menne egyik rovására a másik, akkor HAJRÁ!

Több lábon állni mindíg jó, ezzel csak nyerhetsz.


Ami meg az utazást illeti, ha benne leszel és kitisztulnak a dolgok(hány órád van, mikor, hol, meddig tart stb.), akkor tudni fogod, hogya lenne jobb, könnyebb.

Bárhogyis döntessz, nagyon sok kitartást és sikert kívánok!

2022. ápr. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!:) Én úgy érzem mindenképpen kéne szakmát csinálni amíg lehet.Nagyon köszönöm a megerősítést, így sokkal könnyebb!
2022. ápr. 26. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!