Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Etika érettséginél ezt kéri a...

Etika érettséginél ezt kéri a tanár, hogy "befűzve, lapozható formában" adjuk le neki. Ez mit jelent pontosan?

Figyelt kérdés
Mármint a befűzés. Ha belenyomok 2 gemkapcsot hogy lehessen lapozni, az jó? Vagy ez azt jelenti, hogy úgy mint a spirálfüzeteket? Mert azt viszont nem tudom, hogy hogyan lehetne megcsinálni.
2022. ápr. 18. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elviszed a copyhoz és összefűzik hajtogatósra, spirállal.
2022. ápr. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
spiráloztatod
2022. ápr. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is a spirálozásra gondolnék. Elmész egy közeli fénymásolószalonba és megcsinálják neked. A lapokon lyukakat ütnek, eléraknak egy átlátszó műanyag borítót, mögé egy kartont és egy műanyag spirállal összefűzik. Egy perc, kb. 500 Forint, az eredmény pedig kulturáltan lapozható (és persze befűzött).
2022. ápr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk nem spirálozva adom le hanem összetűzve, akkor is le tudom adni? Mondjuk valami pontlevonással.
2022. ápr. 19. 09:19
 5/5 anonim válasza:
Igen, letudod, de tuti vesztesz vele pontot, és sztem ilyen miatt nem érdemes pontot veszteni, de te tudod:D
2022. ápr. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!