Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Matek érettségin ezért ugye...

Matek érettségin ezért ugye jár pont?

Figyelt kérdés

Az I. részben nem írtam szöveges válaszokat, csak az üres négyzetbe beírtam az eredményt. Gondolok itt például arra, hogy kiszámoltam mennyi egy derékszögű háromszög átfogója és csak azt írt be, nem foglaltam mondatba, tehát nem írtam szöveges választ.


Ugye ezt is elfogadják?



2022. máj. 3. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Úgy érettségire menni, hogy azt sem tudod, hogy mi a követelmény...


Az első részben CSAK a végeredményre jár a pont, AMIT be kell írnod a megfelelő helyre. Ha nem számolsz semmit, csak beírod a számot, akkor is jár a pont.

Ez alól kivételek azok a feladatok, ahol konkrétan kérik, hogy "indokolj", vagyis vezesd le, hogyan számoltál, ekkor jár a levezetésre pont, és külön jár a végeredményre, amit szintén be kell írni a megfelelő helyre.

2022. máj. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezt tudtam, csak azt nem, hogy az I. részben szöveges válaszban kellett-e beírni a négyzetbe az eredményt.

Köszi azért. :)

2022. máj. 3. 21:18
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom, hogy hogyan készültél az érettségire matekból, de hányszor láttál a megoldókulcsban a megoldásoknál komplett szöveges válaszokat?
2022. máj. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na igen, egyszer sem!

Ezért ijedtem be, mert pár ismerősöm leszólt, hogy nem lesz jó ha csak a négyzetbe írom az eredményt. Azt hittem én vagyok a buta és megváltozott a rendszer vagy valami.

De most megkönnyebbültem.:)))

2022. máj. 3. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!