Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem akarok holnap iskolába...

Nem akarok holnap iskolába menni mit csináljak?

Figyelt kérdés
Annyira szenvedek, ha be kell mennem. Olyan unalmasak az órák, hohgy valamelyiken majdnem eret vágok.

2022. máj. 23. 01:27
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

Kellj fel és menj be. Mivel a hisztiden kívül semmi nem indokolja, hogy otthon maradj így nincs más választásod.

Unalmasak az órák, ez ilyen. Túl kell élni és mehetsz olyan helyre tanulni vagy dolgozni ahol nem unatkozol.

Vagy ha okos és talpraesett vagy akkor keresd meg az unalmas tantárgy szépségét.

Milyen óráid lesznek?

2022. máj. 23. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
30%

Kedves kérdező!


Legyenek távolabbi céljaid, aminek eszköze az iskola.

Tudatosítsd, hogy átmeneti állapotról van szó 70-80 éved távlatában.

Annyi jó dolog fog történni veled, mi az a pár év, amit a suliban töltesz?


Kezd el lelkigyakorlatozni.

Pl.:

- Képes vagyok kitartani.

- Képes vagyok a kellemetlen lelkiállapotomból erőt meríteni, mert sok jó dolog vár még rám.

- Képes vagyok szeretni, örülni, stb.


Tapasztalni fogod, hogy pár másodpercre igazzá válik a hited tárgya.

Na ezt a pillanatot kell tudatosítanod, mert arra a rövid időre - “tényleg képes vagyok rá”.

Végül a hited, valóssággá, természetessé fog válni.


Sok sikert!

2022. máj. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
83%
Menj, keress munkát inkább és kezdj el dolgozni. Ha tényleg kipróbálod, még a tanév vége előtt meghozhatja a motivációdat, hogy mégis tanulj inkább.
2022. máj. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!