Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szegeden tényleg nagyon lebúj...

Szegeden tényleg nagyon lebúj minden koli, vagy ez csak ilyen mendemonda? Sajnos sok jók nem olvasni róluk így jöhetne személyes tapasztalat.

Figyelt kérdés
Igaz így, hogy magamnak való vagyok, aki nem igazán tolerálja, hogy idegenekkel éljen egy szobában lehet nem is való a koli. A szocializmusból visszamaradt körülményektől függetlenül.
2022. júl. 3. 20:53
A kérdező szavazást indított:
Nagyon szuperek
Nem igazán szuperek
3 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Van lebuj és vannak jók is. Ha jó tanuló vagy a jóba jutsz be.
2022. júl. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor jó tanulót a károlyi közelébe sem engednek? :)
2022. júl. 3. 23:58
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én magam szegedi vagyok, sosem laktam koleszban, max. látogató voltam. A Károlyi és az újszegedi Móra kimondottan kulturáltnak tűntek. Nyilván nem elnöki lakosztály a Hiltonban, de ahhoz képest, amit pár másik városban láttam, teljesen vállalható. Ha viszont nem tolerálod, hogy másokkal együtt élj egy szobában, akkor érdemes végiggondolni, hogy valóban neked való-e a kolesz.
2022. júl. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A Károlyi egy börtön kb. az tényleg nagy rossz kolesz. Nem kell rá jelentkezni, csak a többibe és kész. Én még egy jó tanulót se hallottam, hogy károlyis lenne, csak az alja tanulókat. Sőttmég rossz tanuló is volt amelyik bejutott másikba.

Egyébként szaktól is függ, mert az alapján is pakolásszák az embereket a kolikba. Milyen szakra mész?

2022. júl. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!