Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aki nem táncol szalagavatón,ő...

Aki nem táncol szalagavatón,ő hogy kapja meg a szalagot?

Figyelt kérdés
Fiam nem szeretne táncolni,meg is értem,olyan lányokkal én se szívesen táncolnák.De gondolom a szalag azért neki is jár,nem?

2022. aug. 25. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy jár. Hogyhogy hogyan kapja meg? Nem tánc közben tűzik fel.


Én sem táncoltam, de ott voltam, és a szalagtűzésen részt vettem. Két külön dolog a tánc meg a szalagtűzés.

2022. aug. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván attól van még szalag. Nálunk akik nem táncoltak, azoknál annyi, hogy amíg a többiek táncoltak, ők leültek a székekre.
2022. aug. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
én se táncolok
2022. aug. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szalagtűzés külön van. Amúgy nem kell annyira túlspilázni, nem olyan nagy dolog a szalag. Csak a próbák miatt én sem táncoltam csak egy osztálytáncon. Időrablás az egész próbázás.
2022. aug. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Semmi köze a keringőnek a tánchoz.

Hány osztályod van, hogy ennyit se tudsz? Hat?

A szalag feltűzése később történik. Először lemegy a tánc, utána műsor lesz, majd a végén a szalagtűzés. Közben lehetnek beszédek tanárok, és igazgatók részéről.

2022. aug. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekünk úgy volt a szalagavató, hogy két főbb része volt, van a tánc, meg van az osztályok felsorakoznak, mindenkinek egyesével elmondja az igazgató a nevét, a szalagtűzéssel megbízott tizenegyedikesek meg felszúrják a soronkövetkező végzősre.

Az, hogy ez milyen sorrendben van, az változó. De nyilván nem a táncos ruhában van felsorakozó, már csak amiatt sem, mert a lányoknak esélyes, hogy valami g eci drága kölcsönzött ruha van, amit nem kéne összeszurkalni, ha lehetséges, szóval van valamikor egy öltözéses szünet is.

2022. aug. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
táncolnák xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2022. aug. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk olyan is volt, aki el sem jött az egészre, ő borítékban kapta meg a szalagot az ofőtől.
2022. szept. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem mentem el, az osztályfőnök a kezembe adta kb egy héttel az esemény után az egyik szünetben
2022. nov. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
xD
2022. nov. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!