Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi történik, ha nem megyek el...

Mi történik, ha nem megyek el emelt angol érettségire?

Figyelt kérdés

Már van angolból egy középszintű érettségim.

Szeptember elején jelentkeztem emeltre, de meggondoltam magam és mégse ebből szeretnék emeltezni.



2022. okt. 2. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmi, ugrik a pénzed, ennyi.

Nekem olyan osztálytàrsam is volt aki középre nem jött el, egyikre sem. Nem volt neki se semmi, de azóta sincs érettségije.

2022. okt. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Semmi nem lesz, a pénzed sem ugrik vagy nem tudom milyen pénzre gondolt az első válaszoló, de ha most érettségizel mindenből és meggondoltad magad, hogy ebből nem akarsz akkor semmi nem lesz és semmilyen pénzt nem gombolnak le.
2022. okt. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem leszel jelen.
2022. okt. 4. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
2, a javító érettségi pénzbe kerül. De nem tudjuk, hogy a kérdezőnek ez javító érettségi, vagy nem. Az is lehet, hogy simán előrehozottat csinált angolból, és a többi tárgy csak most fog neki jönni.
2022. okt. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
11.-ben csináltam a középszintűt, most 12.-es vagyok, előrehozottan akartam letenni ősszel.
2022. okt. 5. 22:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!