Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Székesfehérvári Gróf Széchenyi...

Székesfehérvári Gróf Széchenyi István műszaki Kéttannyelvű Szakközépiskoláról vélemény?(Infó szak)

Figyelt kérdés
Milyen átlaggal, hány pontos felvételivel vettem fel titeket? Milyen volt a szóbeli? Mennyi infó tudás kell? Jók a tanárok? Pályaválásztás előtt vagyok, és még nem döntöttem
2022. nov. 2. 20:12
 1/1 anonim válasza:

Szia,

Idén vagyok végzős a kéttannyelvűn, 70 valahány pontom volt, de ugye ez már 5 éve lassan szóval nem hiszem hogy most is ennyi lenne, szerintem olyan 60körül lehet.

Szóbeli igazából csak angolon egy kis elbeszélgetés, kérdeznek rólad pár dolgot angolul megnézik kb milyen szinten vagy, illetve úgy emlékszem egy írásbeli teszt is lesz angolból, de nyugi ez minden nyelvi osztályon, minden iskolában van, nem kell rá izgulni.

Nyílván jó ha van infós tapasztalatod, de itt leginkább új dolgokat fogsz tanulni, programozni fogsz (ha jól tudom most python,c# ot tanulnak a gólyák)

A tanárok többsége rendes, ha tanulsz és tudsz viselkedni az összes az lesz.

2022. dec. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!