Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ezzel csinálhat valamit a tanár?

Ezzel csinálhat valamit a tanár?

Figyelt kérdés

Van egy borzasztó történelem tanárom. Az a gond vele h nem tud fegyelmet tartani. Időnként sztem azt se tudja holvan. Tavaly volt egy normális tanár aki megszerettette velem a törit. Mivel ezzel a tanárral semmit se tanulunk ezért elhatároztam h magam tanulok. Csináltam egy teljese külön füzetet és abba jegyzetelek (kb 60 oldallal vok előrébb mint a tanár).


A kérdés az az h ha ezt a tanár megtudja csinálhat vele vmit vagy nem? Vagy akár intőtad elveszi a füzetem elküld az igazgatóiba. Csak azér mert jegyzetelek. Ezt megtehetu vagy nem?



2022. nov. 6. 09:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%

Nem. Ne foss emiatt.


Én törin középiskolában nem a könyvből tanultam, hanem a saját jegyzeteim alapján, amit otthon én dolgoztam ki és a tanár kedvence voltam.

2022. nov. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát csak neked nem ilyen elmebeteg tanárod van. Eggyik nap azt mondja h jó ha előre tanulok másik nap pedig h elfogja venni a füzetem
2022. nov. 6. 09:23
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem veheti el emiatt a füzetedet.


Normális esetben értékelni-e kéne azt hogy te plusz dolgozol. De negatív hatása nem lehet rád. Ellenkező esetben osztály főnöknek kell szólni egyből. Tanulsz, ez a dolgod, emiatt nem büntethet meg.

2022. nov. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Jezusom, ez nem normális. De miben nyilvánul még meg, hogy nem jó tanár? Miért nem tud fegyelmet tartani?


Egyébként szabadidejében mindenki azt csinál, amit akar. Nem kell neki tudnia :D írj másik füzetbe

2022. nov. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöma segítséget. Amúgy olyan elmebeteg h néha azt se tudja h hol van
2022. nov. 6. 14:28
 6/12 anonim ***** válasza:

Látszik nem nagyon voltál igazgatóiba lebaszás miatt 😃

Oda nem azért küldenek mert plusz munkát csinálsz ne aggódj

2022. nov. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
Nem kellett volna megmondani, csak felelj arra a kérdésre, amit felad, és kész. Ne mondd, hogy te előrébb van, ez nagyon ciki a tanárral szemben.
2022. nov. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nm mondtam el nki csak félek h rájön
2022. nov. 7. 13:55
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha nem mondod neki, akkor nem jön rá arra, hogy szabadidődben mit csinálsz. Plusz, nehogy már hibád legyen az, hogy jobban érdekel a történelem, ezért önszorgalomból te utánaolvasol jobban és előrébb jársz a tananyaggal! Ezt egy normális tanár értékelné!

Ha pedig mégis valahogy kiderül és a tanárod valóban annyira "furcsa", hogy ezt rossz néven venné/elvenné a füzeted, akkor tényleg szólni kell az osztályfőnöknek! (De a töritanár igazán komoly gondot emiatt nem okozhat neked amúgy, ne aggódj, mert a tanári kar és a vezetés is körberöhögnék, ha azért büntetne valakit, mert az szorgalmas. :D)

2022. nov. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Todom h körberöhögnék. Főleg a tavalyi töri tanár. Ő tud a füzetről. Már ítgy is röhögnek rajta az ostobasága miatt
2022. nov. 7. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!