Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A fiam kapott egy 200 %-os 1...

Isy kérdése:

A fiam kapott egy 200 %-os 1 amit nem írt meg.Lehetséges ez? Előző órán kérdezte a tanár hogy ki nem írt dolgozatot ő viszont nem jelentkezett mert tényleg nem emlékezett rá. Volt más aki nem jelentkezett viszont neki a tanár felhívta rá a figyelmét.

Figyelt kérdés
2022. nov. 28. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha megírta, akkor meg kell legyen a dolgozat, nem csak az érdemjegy.
2022. nov. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen én is így gondolom.

Kíváncsi vagyok hogy megkaphatom-e a dolgozatot.

Kértem de eddig nem kaptam választ.

2022. nov. 28. 16:45
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Olyan nincs, hogy egy gyerek ne emlékezzen, hogy írt-e dolgozatot vagy sem. Biztos megírta és ez egy témazáró lehetett, azért kapott rá 2 db. 1-t.
2022. nov. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez a kémia dolgozat pont 4 hete íródott. Azóta millió számonkérés volt. Viszont ha tényleg megirta akkor miért nem láthatjuk a DOLGOZATOT?
2022. nov. 28. 17:11
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Akkor nem elsős már, hogy ne emlékezzen. Ennyi idősen emlékeznie kell. Másrészt a tanár is be kell tudja mutatni a dolgozatot.

Ha nem tudja bemutatni, akkor nincs bizonyíték a jegyre.

2022. nov. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Nem értem az akadékoskodásod tárgyát válaszoló, nekem voltak olyan időszakaim, amikor minden nap legalább egy dolgozatot írtam, de inkább többet, volt olyan óra is, ahol minden órán dolgozatot írtunk, én sem tudtam mindig követni, hogy miből melyik dolgozatot írtam meg, melyiket nem, tiszta káosz volt, csak nálunk ebből nem volt ilyen probléma. Volt olyan hetem, ahol 10 dolgozatot is megírtam, másik héten hetet, stb., hogy mi volt 4 héttel korábban, azt soha nem tudtam megmondani.

Ha a tanár nem válaszol, az osztályfőnöknek kellene szólni, hogy a gyerek nem emlékezett, most kapott egyest, de a dolgozatot viszont nem adja ki. Tehát most akkor arra kapott egyest, mert így sikerült, vagy mert azt hitte, hogy elcsalni próbálja a dolgozatírást. Egyébként, nekem ugyan még nem volt e-naplóm, de a régi naplóban vezették a hiányzásokat. A dolgozatírás napját kellene megnézni, ha megvan a pontos dátum, hogy aznap hiányzott-e a gyerek. Ha hiányzott, nem írhatott dolgozatot, tehát egyest sem kaphat. Tisztázni kell, hogy félreértés történt. Ha meg megírta, de egyes, akkor mindenkinek meg kellene kapnia a dolgozatot megtekintésre.

2022. nov. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen ez azóta megtörtént azon a héten nem volt iskolában.

Azért voltam kíváncsi a válaszokra, hogyha a tanárnő megkérdezi utána 4 héttel hogy ki nem írt dolgozatot és a fiam nemm jelentkezett a pótlásra kaphat-e dupla egyest. Más tanulnak jelezte viszont neki nem. Vagy ha van nála dolgozat azt legyen szíves mutassa meg.

Ez azóta még nem történt meg. Köszönöm a hozzaszolasokat jelezni fogom a vezetés felé.

2022. nov. 28. 20:04
 8/8 A kérdező kommentje:

Végkifejlet. Ezt nem fogjátok elhinni. Törölték a témazáró két egyest.

Tanárnő magyarázata.” figyelem felkeltés céljából adtam ezt az egyest azért, hogy a gyerek majd biztos jelentkezni fog nála a dolgozat írásra “😂😂😂 mindenesetre a krétát ezentúl mindig figyelni fogom.

Üdv még egyszer köszönöm a pozitív hozzászólásokat.

2022. nov. 30. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!