Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen véleménnyel vagytok a...

Milyen véleménnyel vagytok a Sopronban található Vas- és Villamosipari Technikum-ról?

Figyelt kérdés
Oda szeretnék jelentkezni esti felnőtt képzésbe (villanyszerelőnek)

2022. nov. 28. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Tesóm ott tanult, most munkanélküli... nem viccelek. De közel van legalább Ausztria, ő átjár majd dolgozni jövő évtől.
2022. nov. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még annyit modnott róla hogy mindennaposak a verekedések és a "csicskáztatások", sajnos ilyen helyekre elég gázos emberek járnak, és órán nem is tudott rendesen figyelni miattuk a tananyagra!
2022. nov. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod igy legalább tudom hogy oda nem megyek. Tudom minden suliban vannak gyökerek de ha ezek ilyen minden napos dolgok akkor hanyagolom
2022. nov. 29. 21:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos a szakmunkás sulik ilyenek, meglepődtem én is hogy ennyire durva.
2022. nov. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Suttyóképző 20 év is az volt azóta csak romlott a helyzet...
2022. nov. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10%
Oh már sok villanyszerelő van, nehéz munkát találni ebben, de sok sikert.
2022. dec. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mondjuk én ott végeztem 2010-ben, és Cnc marós vagyok Ausztriában... Akkoriban tök jó suli volt, jó tanárokkal, különösebb balhék nélkül.
2022. dec. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!