Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Óbudai egyetemre jarok (golya...

Zkoko kérdése:

Óbudai egyetemre jarok (golya vok) es elvesztettem 2 fo targyat (villanytan1,matek1) azaz nem lett meg az alairas (elizgultam a zh-kat)es panikban vok jelenleg es nemtom mit tegyek. Mit tudtok ajanlani? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Valaszaitokat elore is koszonom

2022. dec. 20. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Feleslegesen izgulsz, ezeket a tárgyakat felveheted jövő ősszel. Annyiból gáz csak hogy most legalább 1 évet csúszol
2022. dec. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs aláírás, akkor a tárgyat újra fel kell venni. Ha erre épülne valami, akkor azt sem lehet felvenni. Ha a jövő félévben ezek a tárgyak nem lesznek meghirdetve, szinte biztos a csúszás.
2022. dec. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
+1 év, tanulj belőle pánikolás helyett.
2022. dec. 21. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
17%
Hát,a matek 1 a legkönnyebb a 3-ból, nem is értem hogy lehet abból megbukni.
2022. dec. 21. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!