Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az utóbbi 2-3 év tanúsága...

Az utóbbi 2-3 év tanúsága szerint milyen gyakran kell bejárni az alábbi két egyetem levelező szakán? SZTE - magyar és informatikus könyvtáros szak, valamint a PPKE - magyar szak.

Figyelt kérdés

2023. febr. 12. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Figyu, kérdező, szerintem mi szaktársak leszünk. 😉 Szeptemberben ott* tali!

*nálam most Szeged van első helyen megjelölve, de még lehet, hogy változtatok a sorrenden júliusig. Mindegy is, csak a 2 hely közül valamelyikre vegyenek fel 🙂

Téged is oda, ahová jobban szeretnél járni! Szorítok!

2023. febr. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi.


Én végül az ELTE-t raktam első helyre, mert a felvi.hu-n a szak melletti számnál az apróbetűs rész azt írja, hogy "az adott szakon a képzés gyakorisága: kéthetente pénteki napokon 8-20 óra között." Ha ez igaz, jobban megéri nekem mint az SZTE, ahol ugyanez péntek-szombat lenne az apróbetűs rész szerint.


Neked a pont kalkulátor szerint kb hány pontod lenne?

2023. febr. 15. 13:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja, akkor mégsem leszünk csoporttársak. Nálam az ELTE nem jött szóba, mivel ott levelezőn sajnos nincs magyar, az info-könyvtár pedig nem vonz.

Jelenleg 242 pontom van. Sajnos annak idején (évekkel ezelőtt) eléggé elszúrtam az érettségit, úgyhogy csak duplázással van esélyem bárhová is bekerülni. Ennek érdekében egy tantárgyból már újraérettségiztem emelt szinten, a másik pedig idén tavasszal következik majd. Tartok tőle, hogy az közel sem fog ilyen jól sikerülni. :(

2023. febr. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!