Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 1 hónap alatt 2db 75%-os...

1 hónap alatt 2db 75%-os emeltet össze lehet hozni?

Figyelt kérdés
Másodjára futok neki az érettséginek, de sajnos nagyon elcsesztem az időbeosztásomat és most álltam neki a tanulásnak. Felesleges kiosztani engem, mert tudom, hogy felelőtlen voltam. Tudtok adni tippeket tanácsokat, esetleg tanárokat ajánlani akik online oktatnak?(angol, történelem)

2023. ápr. 2. 22:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tanár kell ide, hanem te, hogy végre elővedd a korábbi évek feladatlapjait újra, hogy belerázódj. Hajrá!
2023. ápr. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha mostantól tényleg komolyan veszed, akkor igen. De ahhoz tényleg csinálni kell.

Üdv, egy szintén nagyon lemaradt szintemelőző társ :)

2023. ápr. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Annyira össze vissza veszem a tananyagokat, de mostantól egész nap ezekkel foglalkozom. Valami tipp, hogy milyen könyvekből tanuljak? Milyen forrásokból tájékozódjak? Mert a tankönyveimet rég leadtam és online weboldalakról kezdtem el készülni még tegnap. Plusz két emelt töris könyvem van összesen. Köszönöm, hogy bíztattok! Ha itt valaki magára ismer és szeretne együtt készülni akkor nyugodtan írhat privátot.
2023. ápr. 2. 23:14
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az összes tankönyv fent van a tankonyvkatalogus.hu oldalon, töriből tuti. Az angol pedig... online annyi minden van fent, mint a tenger. Hajrá.
2023. ápr. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
44%

Az angol emelt olyan amatőr, hogy készülni sem kell.

A törire olvasd el 2x a könyvet és megvagy.

Nem kell túl lihegni, ez csak egy érettségi.

2023. ápr. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mennyi idővel ezelőtt voltál a csúcson angolból és mennyire magas szint volt az?
2023. ápr. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Egy elég könnyű nyelvvizsgát szereztem meg, ami február elején zajlott. Az 71% lett.
2023. ápr. 3. 16:45
 8/13 anonim ***** válasza:

Azért az nem rossz. Olvasgass ilyen tételízű izéket, mint az ilyenek

[link]

meg csinálgasd a régebbi feladatlapokat, de szerintem akkor inkább a törire gyúrjál.

És figyelj oda rá, hogy minden éjjel legalább 8 órát adj magadnak alvásra (az összes képernyőt kapcsold ki már előtte egy-másfél órával), mert amit nappal próbálsz megtanulni, az valójában éjjel épül be az agyadba (ha hagyod, nem pedig a telódon lógsz)!

2023. ápr. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#8 Köszönöm! Figyelek rá, de van hogy egyszerűen képtelen vagyok elaludni.
2023. ápr. 3. 17:30
 10/13 anonim ***** válasza:

Ezért írtam azt is, hogy már jóval előtte kapcsold ki az összes képernyőt, mert annak a fénye tart ébren. Lehetőleg legyen az összes kütyü a hálószobán kívül, az a legjobb, mert el tudom képzelni, hogy az szóba se jön, hogy kikapcsold a telódat, de akkor legalább ne ott pittyegjen melletted...

Különben meg sokkal hatékonyabb a tanulás, ha nem a gépet használod hozzá, mert úgy folyton elterelődik a figyelmed a lényegről...

2023. ápr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!