Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemeken lehet szabadon...

Egyetemeken lehet szabadon választott tantárgyként nyelvet felvenni?

Figyelt kérdés
Mondjuk úgy, hogy én magyar szakra megyek, de szeretnék mellette angolt is tanulni. Nem anglisztika minorra, hanem csak angol nyelvre gondolok. Van lehetőség ilyen órára? Vannak nyelvórák?
2023. ápr. 25. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a Károlin lehetett nyelvet felvenni, de nem szabválként, hanem fizetni ellett érte. Minimális összeg volt.
2023. ápr. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
kellett
2023. ápr. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hú, pont oda (is) jelentkeztem. Ez mikor volt, ha szabad tudnom?
2023. ápr. 25. 22:44
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
BMEn asszem 10 kredit yi nyelvet felvehetsz ingyen.
2023. ápr. 26. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3 éve végeztem, azóta is így van.
2023. ápr. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szte-n nálunk ingyen volt de a "szokásos" nyelvekre, mint angol és német nem járt kredit. 2 kreditesek voltak a francia, spanyol, szlovák, orosz stb.
2023. ápr. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
SZTE meg a másik, szuper. Engem csak az angol érdekel, mert kihagytam 2 évet a gimiből, és érzem, hogy a biztos, folyékony tudásom elfogyott. Magántanárra nincs pénzem. Egyedül meg nem szeretek tanulni.
2023. ápr. 26. 11:38
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem a gimiből hagytam ki, hanem 2 éve végeztem. Bocsi!
2023. ápr. 26. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!