Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE Programtervező informatik...

ELTE Programtervező informatikus szak milyen?

Figyelt kérdés

Felvételi előtt állok, és a BME mérnők infó, és az ELTE proginfó között vacilálok, az a helyzet hogy nem vagyok jó fizikából, vagy elektronikából, nem is nagyon érdekel, ellenben a matekot ha nem is értem mindig, képes vagyok addig gyakorolni amíg nem megy. Emellett persze nagyon érdekel a programozás is.


Járt valaki bármelyikre ezek közül, vagy van ismerős aki ott végzett? Tuti nem könnyű egyik sem, azt tudom, a kérdés hogy számomra melyik az inkább elvégezhető, ezek alapján... Azzal is tisztába vagyok hogy a BME a legnevesebb, de úgy vettem le az eddigi véleményekből hogy a mérnök infó és a proginfó szak sokban eltér egymástól...


2010. okt. 10. 17:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!