Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok milyen a ELTE...

Mit gondoltok milyen a ELTE Trefort Ágoston Gimnázium?

Figyelt kérdés
Elsősorban azok írjanak akik odajárnak,esetleg odaszeretnének vagy tudnak valamit a Trefortról.Mások véleménye is érdekel. Milyen volt a felvételi?Ilyesmi.De igazából minden érdekel :)
2010. okt. 10. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Nekem nagyon sok ismerősöm jár oda. Azt mondják nagyon jó. Sok különböző képzés van. Elég nehéz, de ott aztán lehet tanulni. Mo. egyik legjobb sulija.
2010. okt. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
és a felvételi? én is oda szeretnék menni:D.
2010. okt. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az jó :D nekem nagyon szimpatikus a suli.
2010. okt. 22. 23:02
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Jártam a Trefortba. :) Kemény suli, az biztos, tanulni kell, de megéri. A tanárok sztem jófejek, tök jó programok vannak (pl Trefort nap, verébavatás, különböző táborok/szakkörök, Komoly és finom, éjjeli kosarazás ottalvással :D), és rendesen fel van szerelve mindennel (ha hirtelen megszámolom, 11 teremben van projector/dvd lejátszó/szgép, és elég sok hordozható projector+laptop van, néhol van digitális tábla is) nem lepusztult, tiszta, és állítólag idén nyílt ott egy nagyon színvonalas büfé is. Ja és nem engednek be jöttmenteket az utcáról (habár néha így is előfordult lopás..). Nekem egy kis "zöld" hiányzott egyedül, mert csak betonudvar van, de 5 perc sétával ki lehet menni a Múzeumkertbe.


Az biztos, hogy csak akkor gyere ide, ha komolyan gondolod a tanulást, mert 1-2 éven belül kirostálódnak a gyengék..

2010. dec. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%

Helló,én is ide fogok menni (Békéscsabára),csak egy valami ijeszt meg,arra lennék kíváncsi hogy,akit eddig megkérdeztem az azt mondta hogy sokan cigiznek meg sok más. És még azt hogy 100-ból kb. mennyi lány van? Aki ide járt és írna pár szót annak köszönöm!!!

Kérdező:nekem nem kellett felvételizni,az általánosba összegyűjtött pontokból választanak ki.

2011. febr. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

B.Csabán Trefort?

Az SZKI

2014. aug. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is az ELTE Trefortba jártam és imádtam. Családias légkör, színvonalas, élménygazdag programok :) Ha jól emlékszem, végigsírtuk mind a szalagavatót, mind a ballagást, annyira szerettünk odajárni. :)
2016. ápr. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!