Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 300 pontos érettségivel...

300 pontos érettségivel felvesznek ide?

Figyelt kérdés

ELTE, PPKE, és a KRE-n jelöltem meg a szabadbölcsészetet, önköltségesen.

Felvi szerint 300 pontom van.



2023. jún. 22. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Némileg rezeghet a léc, de nem esélytelen ha önköltségest jelöltél.
2023. jún. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2, még szerencse hogy nem kell aggódnom a pénzkeresés miatt ,így olyan szakra jelentkeztem ami érdekel.
2023. jún. 22. 15:38
 3/8 anonim ***** válasza:
18%
#3 Ez tényleg szerencse, mert 300 ponttal olyan szakra fel sem vennének aminek van is értéke a munkaerőpiacon
2023. jún. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%

Minden kotekedes nelkul kerdezem hogy mi olyan erdekes a szabad bolcseszetben?


En is bolcseszkaros voltam mas szakiranyon de mindig latom hogy tele van a szabsd bolceeszet es nem ertem miert .


Amugy onkoltsegesrn nem eselytelen menni, de a kerdes az hogy megvan e a 280 pont a pluszpontok nelkul.

2023. jún. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
attól függ mennyi hallgatót fognak felvenni. éppen hogy ott van a pontod, a felvi 280-at ír mindegyiknél, szurkolok!
2023. jún. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Erre a szakra az ELTE-én kb mennyi a ponthatár az államilag támogatottra? Amit általában látok 380, de mennyivel kell ezt megugrani, hogy tuti legyen a bejutás?
2023. jún. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#5 vagyok, most néztem hogy a felvi nem jót írt, az nem előző évi volt valószínűleg, mert az ELTE oldalán valóban 380 van írva ponthatárnak. Ide mindenképp jó egy min. 400 pont hogy stabilnak érezhesd magad. Viszont minden attól függ tényleg, hogy mennyi embert vesznek fel (mivel a ponthatár mindig az utolsó felvett embernek a pontszáma). Ha jól tudom az eltére ebben az évben megint nőtt a jelentkezők száma, úgyhogy sanszos hogy nőni fog.
2023. jún. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

megint én, nem a pontszám volt rossznak írva, hanem én néztem el és az a minimum pont volt, bocsesz.

300 ponttal így sajnos esélytelen kedves kérdező

2023. jún. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!