Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen az Egri Szilágyi...

Milyen az Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium?

Figyelt kérdés

Gyűjtő iskola (bármint azok járnak oda akiket máshova nem vettek fel)?

Milyen a közösség, normálisak a gyerekek (bármint nem bántalmaznak direkt meg ilyenek)? Továbbtanulás szempontjából is jól felkészít?

A kollégiuma jó? Ott sincsenek bántalmazások?

Nem vagyok Egerbe valósi, így nem tudom milyen hely. Viszont nagyon szimpatikusnak tűnik ez a gimnázium. A spanyol nyelv miatt szeretnék főként idemenni.

Előre is köszönöm a válaszokat!



#gimnázium #Eger #Egriszilágyierzsébetgimnázium
2023. jún. 25. 22:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez most off lesz, de honnan szeditek ezeket a kifejezéseket, mint ez a "bármint"? Először azt hittem, csak elírtad, de kétszer valószínűleg nem ☹️
2023. jún. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
No name gimi.
2023. jún. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

akárkit ismerek és oda járt, nem szerette.

valóban nem egy "neves" suli, de egerben egyik sem igazán az:D

2023. jún. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Az egyik barátnőm oda jár, (kollégista egyébként) és azt mondta tök jó suli.
2023. júl. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Őszintén, spanyolra nagyon jó, az én férfi spanyol tanárom nagyon kedves és nagyon jó tanár.

Angolból írni kell egy felmérőt év elején vagy a beíratkozásnál, az alapján beosztják az embereket tanárokhoz, de alig tanulunk angolból, otthon sokkal gyorsabban meglehet tanulni.


40 fős osztályok vannak, ami inkább két osztály egybe téve, mert nagyon nagy a csoportosulás.


Angol tagozaton jól tanítják az angolt


Humánon elég keményem tanítják a törit meg a magyart, aki ezeket kedveli, az szeretni fogja


Matekon beosztják az embereket tanárokhoz, mint az angol felmérésnél. Burom tanítja a legfelsőbb szinten a matekot. Fizikán ha oda figyelsz akkor tudsz tanulni, de tanárfüggő, ez igaz az infóra is


Bioszon jó tanárok vannak, emelt érettségit is íratnak néha, elég komolyan veszik, a kémia tanárok is kedvesek, vannak szakkörök délután


Általánoson matekot, infót, magyart emelt órában tanítják


Úgy halottam német nem túl erős, sokan nem is veszik komolyan, mint a spanyolt se, de lehet tanulni.


Ének és a rajz chilles, néha van rajz történelem, de elmegy.


Föci is jó, egy kicsit nehéz, de jól megtanítják.


Az AJTPt és az 5 éveset nem ismerem, mert a gólyatáborban sem együtt vannak a többivel, meg nem sokat találkoznak a többi osztállyal, de a folyosón lehet beszélgetni meg a tornateremben.


Vannak jó diáknapok, meg témanapok. Nem vagyok kollégista, de 3 ágyas szobák vannak, a kaja jó.


A tagozati tantárgyakon kívül ne várj sokat. Otthon kell tanulni szinte mindent. A matekot, törit, bioszt néhány tanárnál elég nehezen lehet tanulni, viszont faktton fel lehet zárkózni bármiből.


Ezek az én tapasztalataim, nagyon sznobosodott, sokan cigiznek és isznak, szerencsén múlik hogy jó osztály lesz e, nem mindenkinek való ez az iskola, személy szerint nekem sem. Általában a matekosok és a bioszosok kötött van pár beképzelt.


Nem tudom hogy a többi suli milyen, de érdemes megnézni őket, mert néha elég szenvedős év közben.

2023. júl. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Javítás: az általánoson emelt óraszámban tanítják ezeket
2023. júl. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vannak olyan tanárok, akiknél puskával is, mindent leírva is csak kettes hármas dogáim voltak, szinte minden osztályban van egy vagy több tanár akiknél hasonló dogák születnek
2023. júl. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legjobb iskolák Egerben a Gárdonyi és a Szilágyi, de úgy általánosságban nehéz jó iskolát találni, mert alapból romokban van az oktatás mindenhol. Érdemes megnézni más településeken is az iskolákat, mert Szilágyisként mondom hogy ilyen középkategóriában van az országszerte viszonyítottakhoz, de Egerben ez a két legjobb suli szerintem
2023. aug. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Buromot kerüld
2023. nov. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Németre is nagyon jó, én németes vagyok. Teljesen őszintén mondom, én alig tudnék bármilyen negatívumot mondani a Szilágyiról, szerintem egy nagyon jó iskola. Bárkinek tudom ajánlani, most színjátszás, zene, média szakkör is létre jött a Szilágyiban a robotika szakkör mellett. Tényleg tiszta szívből nagyon tudom ajánlani bárkinek, színes érdeklődésű iskola, mindenki megtudja találni a társaságát. Nagyon tudom ajánlani.
nov. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!