Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vége a félévnek és nem vagyok...

Vége a félévnek és nem vagyok abszolutóriumon? (BME)

Figyelt kérdés
Ez már a többedik képzésem, csúszok azzal, hogy a szakdolgozathoz lusta voltam, így az nem készült el 100%-ban(és nem tudom mikor fogom megcsinálni), viszont kaptam rá jegyet, minden tantárgyam bent van a neptunban de mégsem vagyok abszolutóriumon, aktív a státuszom, ilyenkor történhet bármi? Kötelező valamikor "lezárniuk" vagy kell emiatt fizetnem következő félévet?

2023. júl. 18. 18:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%
Magyarul nem teljesítetted a komplex vizsgára bocsájtás feltételeit. Lehet, pár jegyeden és persze a szorgalmadon javítani kellene
2023. júl. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Pont, hogy teljesítettem, mert minden jegy bent van... Ha nem teljesítettem volna akkor aláírás megtagadást vagy egyes figyelne a neptunban de nem így van.
2023. júl. 18. 19:59
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Tanulmányi hivatal mit mondott?
2023. júl. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

"100%-ban(és nem tudom mikor fogom megcsinálni), viszont kaptam rá jegyet"


Olyan nincs

2023. júl. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

KTH semmit.

#4, kaptam rá egy négyest, bent van a neptunban... és ezzel megvan mind a 8 tantárgyam ami a képzés alatt volt csak még nem adtam le, ennyi, de ennek nem lehet köze.

2023. júl. 20. 22:23
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy semmit? Ha nem válaszolnak e-mailre vagy nem veszik fel a telefont, be kell menni személyesen. Vedd kézbe a dolgot.
2023. júl. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A kritériumfeltételeket is teljesítetted?

Gondolok itt a 2 félév tesire, a szabválok és a kötválok számára illetve a szakmai gyakszira. Lehet megvannak, de lehet valamelyikőjükön csúszik a történet.

2023. júl. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"kaptam rá egy négyest, bent van a neptunban"


Te max a szakdolgozat készítés nevű tárgyra kaptál jegyet, az viszont baromira nem ugyanaz, mint a szakdolgozatra kapott jegy - utóbbi neked nincs a saját bevallásod szerint sem.


(BME-re jártam én is, tudom hogy megy)

2023. júl. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

“Te max a szakdolgozat készítés nevű tárgyra kaptál jegyet, az viszont baromira nem ugyanaz, mint a szakdolgozatra kapott jegy”


Elemi logika!

Műszaki embernek készül. És ennyit nem tud!

Ahelyett, hogy bemenne a hivatalba, kiírja a gyakorira?!


Hát milyen mérnök lesz ebből?

Atya, Ég!

2023. júl. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
40%

8-as!

Ráadásul anno magára a szakdolgozatra kaptunk írásbeli véleményt, jegymegajánlást, aztán vizsgán meg is kellett védenünk.


Kérdező meg : “lusta voltam”…

És ilyenekre költjük fejenként a tucatmilliókat állami képzésben?!

2023. júl. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!