Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvételi: tartózkodási hely?

Gami2 kérdése:

Felvételi: tartózkodási hely?

Figyelt kérdés
Van hivatalos tartózkodási helyem, de mivel nem vagyok ott, ezért nem is szeretnék oda semmiféle értesítést kapni, a Felviben csak a lakóhelyemet adtam meg. Ez probléma?

2023. júl. 22. 07:12
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Nem gond. Mindent mailben és e-felvin kapsz meg. A legelső hírt pedig sms-ben.
2023. júl. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Tartózkodási hely, ahol nem tartózkodsz? Minek?
2023. júl. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A hivatalban azt mondták, hogy úgyis le fog járni, ezért ne kérvényezzem a megszüntetést. Mindenesetre ma elektronikus úton megtettem.
2023. júl. 22. 10:07
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az nem feltétlenül igaz, hogy minden elektronikusan fog érkezni. Én eddig kétszer felvételiztem (két különböző egyetemre) és a felvételi utáni tudnivalókat az egyetemek mindig postán küldték.

De ha felvin a tartózkodási helyet nem adtad meg, akkor nyilván a lakóhelyedre fognak minden levelet küldeni.

2023. júl. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig postán kaptam az egyetemtől csomagot augusztus elején (három szakra jártam/járok). A lényeg, hogy az a cím legyen mindenképp meg felviben, ahova küldhetnek ilyesmit. Az állandó lakcímen kívül csak akkor kell megadni mást, ha oda kéred. Én se adtam meg soha az ideigleneset és a tartózkodásit, mert megfelelt az, hogy a szüleimhez küldik.
2023. júl. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!