Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek fog csökkeni...

Szerintetek fog csökkeni jövőre az orvosi egyetemek ponthatára?

Figyelt kérdés
Tekintve hogy behozták minden orvosi egyetemre ezt a felvételi szóbelit és nehezebb lesz többletpontokat szerezni, nem lehetséges hogy az emberek kevesebb pontot tudnak majd összegyűjteni? Ahogy néztem, minden változásnál estek a ponthatárok (amikor behozták a kétszintű oktatást, vagy amikor kimaradtak a szóbelik) és valószínű hogy jövőre is hasonló fog történni. Szerintetek?

2023. júl. 27. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Az megvan, hogy a szóbelin az összes helyi főorvos kölyke max pontot kap majd egy mukkanás nélkül? Így ment ez a kétszintű előtt is, van tapasztalaom benne :(
2023. júl. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Bocsi, de most egy évig ilyen kérdéseket fogtok feltenni? Senki nem tud erre válaszolni, hiszen változik a felvételi eljárás és a NAT miatt az érettségi is. Megtippelni sem lehet, hogyan fognak alakulni a ponthatárok, hiszen a pontszámítás módszere is más lesz. Tudom, hogy tök stresszes ez az időszak, nekem sem volt olyan régen, de most még annyira sem fogunk tudni tippelgetni, mint korábban, úgyhogy felesleges naponta ilyen kérdéseket kiírni.
2023. júl. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
A fenébe, hogy én milyen naiv vagyok... Azt hittem, hogy a mostani ponthatárok kihirdetése után egy kis ideig nem lesz szükségem a jövőbe látó varázsgömbömre és kölcsönadtam valakinek... Sorry, de anélkül erre a kérdésre nem tudom megmondani a választ.
2023. júl. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

"nem lehetséges hogy az emberek kevesebb pontot tudnak majd összegyűjteni?"

De igen.

És akkor mi van, ha most már tudod, hogy igen, lehetséges?

Ha orvos akarsz lenni, akkor így is úgy is az a dolgod, hogy tanulj, nem? Akkor mit számít?

2023. júl. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%

Aki orvosnak készül, az lesz szíves teperve tanulni, a 100%-ot megcélozni, és nem gagyi felvételiben reménykedni.


Ne kettesre műtsd meg szegény epekövest, és ne felejtsd benne az ollót.

2023. okt. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!