Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg kilehet menni techniku...

Tényleg kilehet menni technikumból fél órára ebédelni stb?

Figyelt kérdés
Új helyre megyek,és sokan azt mondják,hogy kilehet menni az iskola elé dohányozni,el lehet menni a kb gyalog 5 percre lévő mekibe, és hasonlók. Tényleg igaz lehet?

2023. aug. 6. 00:16
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Miért ne lehetne? Eddig te hova jártál iskolába valami börtönbe?
2023. aug. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Iskolafüggő. Első, általánosból szigorúan tilos kimenni az utolsó órád előtt. De amikor én jártam gimibe, akkor sem volt szabad hivatalosan elmenni szünetekben, az egy dolog, hogy meglógott persze mindenki. Az a baj vele, hogy 2 óra között a tanáraid felelnek a biztonságodért, ezért nyilván szeretnék megakadályozni, hogy tanítási időben a villamo alá vesd magad.
2023. aug. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Aha
2023. aug. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha érettségi utáni technikumba mész akkor kimehetsz hiszen az már felnőttoktatás így nem felelnek érted.


Viszont arra készülj, hogy ezen az egy dolgon kivül ugyanaz mint a középiskola. Ofő órák, hiányzások, stb stb...

2023. aug. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Technikuma válogatja. Van ahol lehet és sok helyen nem.
2023. aug. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én mindig kijártam ebédet venni, csak arra kellett figyelnem, hogy időben visszaérjek.
2023. aug. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!