Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Meddig vállalhatok diákmunkát...

Meddig vállalhatok diákmunkát ha otthagyom az iskolát?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy január környékén otthagyom az iskolát, onnan kezdve meddig vállalhatok diákmunkát?

2023. aug. 24. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Ha középiskolás diákigazolvány, vagy lesz rajta második féléves érvényesítő matrica, akkor október vége. Ha csak első féléves matricád lesz kiiratkozáskor, akkor talán március vége (ebben nem vagyok biztos).
2023. aug. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Ha otthagyod az iskolát, visszakérik a diákigazolványod, aminek megléte szükséges diákmunka vállalásához, szóval maximum ilyen tescoba vagy McDonald'sba mehetsz nélküle, de diákmunkát nem vállalhatsz, ha már nem tanulsz.
2023. aug. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Érettségi utáni képzésről van szó
2023. aug. 25. 00:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy ha már nem fogsz suliba járni miért van szükséged diákmunkára, miért nem mész el akkor már rendesen dolgozni.


Amit az első írt tényleg így van, amíg érvényes a diákigazolványod, addig vállalhatsz/nál diákmunkát, élhetsz diákkedvezményekkel. De kiiratkozáskor úgy is vissza fogják kérni a diákodat, pont ezért, mert már nem vagy jogosult ezekre a kedvezményekre.

2023. okt. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ugyan ebben a cipoben jarok. Jelenleg akkor meg maradhatok a jelenlegi diakmunka helyemen amikor kilepek csak par honapig? Addig nekem tokeletes lenne amig talaljak egy rendes munkat, vagy egy masik OKJ kepzest jovore.
2023. nov. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!