Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gazdálkodási menedzsment...

Gazdálkodási menedzsment szakon mennyi szabadidőd van?

Figyelt kérdés

Hány óra van hetente? Lehet mellette azért dolgozni? Közgázba járok és szakmám is lesz idén remélhetoleg, ha ez számít valamit. Esetleg aki közgázból ment ilyen szakra, az elején leadták ugyanazt amit a közgázban? Vagy teljesen más?

ELTE, BME, BGE, KRE van tervben



2023. szept. 15. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy nem SZTE volt a kérdés, de barátnőm ott van ilyen szakon, ő 20 órában dolgozik mellette (csak hétköznap), napi szinten jár edzeni, bulizni, és így is simán tud egy erős átlagot tartani
2023. szept. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az elso evben szamvitel, vallalatgazdasagtan, penzugy, mikro-makro szerintem nem lesz nagy kihivas kozgaz sulival. Ahova jarok ott rengetegen dolgoznak suli mellett. Siman belefer minden.
2023. szept. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha akarsz mellette dolgozni, akkor össze lehet hozni. Amúgy én pl. pont nem dolgozok, de azt hiszem pont említették a tanárok az egyetemen, hogy felmérés alapján a hallgatók 50%-a már dolgozik. Persze ebbe nem csak a gazdálkodás és menedzsmentes hallgatókat számolták bele, hanem a marketingeseket, pénzügy, stb, de azért 50% az elég jó arány mindenhogy. Amúgy nézd meg a mintatantervet, abból ki lehet következtetni az óraszámot.
2023. szept. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!