Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek jövőre is sokan...

Szerintetek jövőre is sokan fognak jelentkezni egyetemre?

Figyelt kérdés
A véleményetekre vagyok csak kíváncsi ki mit gondol az egész 2024-es felvételi rendszerről.
2023. szept. 29. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akiket tavaly nem vettek fel, azok újra fognak jelentkezni szóval igen, idén is több várható az átlagosnál valószínűleg
2023. szept. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Igen ha nem egy tanulatlan proliként akarod leélni az életedet akkor egyetemre mész
2023. szept. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Igen, sokan fognak jelentkezni szerintem, de nem a felvételi rendszer változása miatt (vagy annak ellenére), hanem mert a gazdaság nincs túl jó helyzetben. Tehát szerintem akik megtehetik, sokan inkább valamilyen képzésbe fognak belekezdeni, hogy késleltessék a munkaerőpiacra lépésüket, vagy újabb végzettség megszerzésével fektessenek a jövőjükbe
2023. szept. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem idén azért jelentkezhettek ennyivel többen, mert jövőre másak a követelmények, és idén valamivel még könnyebb volt bekerülni.. mármint pl az középszintű érettségik is több pontot értek, minden szakon járt az emelt érettségiért a 45% feletti +50 pont. Jövőre pl ez sem lesz mindenhol így. Meg orvosin majd a szóbeli.. Gondolom a gimisek kivételével, aki tehette, az megpróbált bekerülni idén.


De nem tartom kizártnak, hogy jövőre is sokan lesznek. Én is újra fogok felvételizni.

2023. okt. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!