Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZTE, vagy ELTE Fizika szak?

SZTE, vagy ELTE Fizika szak?

Figyelt kérdés
Elméleti fizika érdekel, és a mesterképzést külföldön szeretném majd megcsinálni. Az lenne a kérdésem hogy az ELTE, vagy az SZTE fizika alapszakja a jobb-e?

2023. okt. 10. 20:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
17%
BME fizika szak a legjobb
2023. okt. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
17%
Szte egy vidéki sz@r. Egyértelműen ELTE
2023. okt. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
33%
ELTE
nov. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
SZTE a legjobb természettudományi kar. De menj csak az eltére abba a csóró, sznob kotlába, majd rájössz.
nov. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
SZTE-TTIK kimagasló én itt tanulok biológiát a barátom matematikát. Nehéz, de imádjuk és tanárok is nagytudásúak, kompromisszumképesek, ha javítani szeretnénk, viszont sokat is varnak el. Emellett szeretnek tanítani :))) néha olyan érdekes dolgokat mesélnek a tananyag kapcsán, hogy szívesen tovább maradnál hallgatni, ha éppen nem kezdődik egy másik órád…a matekon hasonlóról számolt be a barátom. Nekem fizikai is volt 2. Évben és bár nem a kedvencem érthetően magyaráznak.
nov. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
8%
nov. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
Én jártam mindkettőre. (BSc, MSc) SZTE sokkal jobb.
nov. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
17%

Hát persze, hogy jártál :)))

Az ELTE nem sikerült? :)

nov. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%

Ez mind szép és jó, hogy valaki összetett ragsort rak fel...viszont karonként és akár szakonként eltérő lehet az oktatás minősége és színvonala...


PL SZTE-TTIK kimagaslóan jó oktatást biztosít, ELTE-BTK-ban jó és ÁJK is... alapjáraton azért van az 1. helyen az ELTE, mert több kara is a legjobb az országban...,KRE nekik csak a pszichológia, de az magasan a legjobb főleg az alapképzése mesterképzésben az ELTE a jobb pszichológián... és lehetne sorolni...PL SZTE és az SE a legjobb választás, ha orvosnak szeretnél tanulni. Ezért van a 2. helyen az SZTE mert fix TTIK és az ÁOK az egyik legjobb +az egészségügyi oktatásuk is az egyik legjobb.

nov. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%

#9

Magyarázhatod annak aki az eltén kívül nem járt máshova és nincs összehasonlítási alapja. :D

nov. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!