Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jól értelmezem, hogyha elvégze...

Jól értelmezem, hogyha elvégzek 140 óra önkéntes gyakorlatot egy állatorvosi rendelőben, akkor maximális 20 pontot kaphatok intézményi pontként az ÁTE-en?

Figyelt kérdés

“Szakirányú munkahelyen végzett önkéntes gyakorlat 50 óra 8 pont,

Szakirányú munkahelyen végzett önkéntes gyakorlat 40 óra 7 pont,

Szakirányú munkahelyen végzett önkéntes gyakorlat 30 óra 6 pont,

Szakirányú munkahelyen végzett önkéntes gyakorlat 20 óra 5 pont”


“A különböző gyakorlat típusok összeadhatóak, azonban csak maximum összesen 20 pont adható ezért a tevékenységért.”



2023. okt. 16. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Neki nem állok végigbogarászni a vonatkozó hirdetményeket, de ha az van benne, amit írtál, akkor igen, jár.

Bár akkor már 110 óráért is megvan a max pontszám.

2023. okt. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom ezt honnan szedted, de állatorvosira csak a bejelentett munkaviszonyt fogadják el, az önkéntességet nem.
2023. okt. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%

2, go to egyetemi honlap.


Egyébként állatorvos gyereke jövőre felvételizik, tippelj, meglesz-e neki :( Meg hányan jutnak be így, hogy megszerezték az igazolást csak úgy... Na, ezért lesz nagyon rossz az új rendszer.

2023. okt. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezt pont a felvételi tájékoztatóból szedtem
2023. okt. 17. 09:51
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Igen, lehet, ezt azért engedik, mert mérik ez elkötelezettségedet.
2023. okt. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
A felvin található intézményi pontos táblázat a mérvadó, az egyetem honlapján is ezt írják és abban az van, hogy csak a bejelentett munkaviszony után jár pont (állatorvosi esetén, általános orvosinál elfogadják az önkéntességet is).
2023. okt. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Felhívtam a tanulmányi osztályt, önkéntes gyakorlattal is kimaxolható a 20 intézményi pont. Releváns helyen kell végezni, mint pl. menhely, rendelő stb.
2023. okt. 18. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!