Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az Óbudai egyetem Neumann...

Az Óbudai egyetem Neumann János informatika kar mennyire nehéz? Könnyebb mint az ELTE vagy BME?

Figyelt kérdés
Mérnökinfó szak érdekelne, de félek ELTE és BME túl nehéz lenne nekem. Meg úgy láttam Óbudai Egyetemen indul ez a szak estin is és nekem esti képzés lenne jó.
2023. nov. 4. 12:53
 1/2 anonim ***** válasza:
38%
Ugyanazt tanítják az összes egyetemen, nem oktatnak az Óbudain más matematikát vagy programozást, mint az ELTE-n. A BME sem nehezebb, csak van egy olyan toxikus környezete (oktatók leszarják a hallgatókat, nincs idejük normálisan leadni az anyagot, kedvezőtlen az oktató/hallgató arány) ami extra terhet ró a diákokra: nem azért nehezebb elvégezni, mert más a tananyag, hanem mert a BME nem akarja, hogy túl sokan elvégezzék a képzésüket.
2023. nov. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ugyan azt, de nem ugyanúgy, az ELTE-n matematikusok tanítanak többnyire elég magas szinvonalon, a Neumannon pedig nincs szükség olyan emelt szintre.

Ettől még persze az sem könnyű.

2023. nov. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!